Skip to content

UpSize – negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

Pavlina Yanovna

Written by

Pavlina Yanovna
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

upsize krem ​​është një alternativë unike të gjirit mammoplasty. Ai është i përshtatshëm për gratë e moshave të ndryshme të cilët dëshirojnë për të shtrënguar bust tuaj dhe pak më të rritur atë. Ju nuk duhet të veshin shapewear për të blerë bra me push-up efekt.

Shiko atë në person! Vetëm 1 produkt, ju mund të bëhet një pronar i lumtur i një format luksoze të gjirit.

Pse grave Zemrat SAG?

Për fat të keq, arsyet për zemrat sagging nuk është e mjaftueshme. Disa bust vajzat humbet elasticitetin e tij pas 20 vitesh,

4 23 UpSize  negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

në disa të tjera ajo mbetet pak a

shumë elastike për 30-40 vjet. Edhe pse ky proces nuk është patologjike, por ende në masë të madhe ndikon në vetëbesimin e një gruaje.

faktorët që kontribuojnë në sagging e bustit:

 • shtatzënisë, lindjes dhe laktacionit;
 • mbipeshë ose humbje peshe papritur;
 • zakone të këqija;
 • Qëndrimi lakimi;
 • pabarazitë hormonal;
 • plakjen kronologjike.

Një nga metodat më të njohura të përtëritje e gjinjve është kirurgji plastike me implantet e futni cila kushton para. Por kjo nuk është e përshtatshme për të gjithë.

Në disa gra trupi nuk pranon trup të huaj, implantet nuk do të mbijetojë, apo vonuar në masë të madhe periudhën e rehabilitimit. Përveç kësaj, rritja e bustit ka jetën e vet, dhe në pak vite operacioni duhet të përsëritet për të parandaluar zhvillimin e komplikimeve.

Alternative dhe metodë të përballueshme e shtim të gjirit është përdorimi i krem ​​Apsys, e cila do të konsiderohet edhe më tej.

upsize dhe pronat e saj kryesore

upsize është një substancë e butë, të cilat janë baza e përbërësit natyral. Produkti nuk përmban në përbërjen e saj të hormoneve dhe kimikateve. komponentët e tij depërtojnë gjëndrrat e qumështit dhe rivendosjen e proceseve fiziologjike në to. Si rezultat, gjoks është ngritur dhe pak janë rritur në madhësi.

Ndër vetitë kryesore të krem:

 • ndryshimi në volum e gjirit;
 • rritja e elasticitetit;
 • eliminimin e shënon shtrirje;
 • përmirësimi i

  lëkurës.

>>>>  Bentolit pije për humbje peshe - mendime, të çmimeve, ku për të blerë, përbërësit, si e bën këtë punë?

Krem upsize për gjoks elastike

Mjet upsize bërë nga përbërësit natyral, në mënyrë absolutisht të padëmshme për shëndetin e grave. Kjo nuk ndikon në prodhimin e hormoneve dhe nuk përmban në përbërjen e substancave të saj të dëmshme sintetike.

komponentët e saj aktive janë:

Vitamina E

ngadalëson procesin e plakjes dhe përmirëson qarkullimin e gjakut, duke zvogëluar shënon shtrirje dhe rrudhave në lëkurë Essential vaj i rose petals rikthen strukturën e gjirit në një nivel qelizor, duke e bërë atë të fortë dhe elastike Shea Butter Parandalon lëkurës thatësi, përmirëson elasticitetin e indeve jojoba naftës rregullon gjëndra dhjamor

3 21 UpSize  negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

poret dhe lëkura e rrënja e Mirifica Pueraria parandalon senescence, eliminon radikalet e lira acid palmitik moisturizes lëkurën e gjirit, ushqen atë me ushqyesve rrënja ekstrakt Anemarrhena përmirëson qarkullimin e gjakut edhe në capillaries të vogla

Kombinuar krem ​​jep një ndikim të plotë dhe efektive, me rezultat që ndryshimet e para janë tashmë të dukshme pas vetëm disa aplikime.

Përparësitë

upsize mbi metodat e tjera

Cream upsize është një metodë e dobishme dhe të përballueshme për përtëritje të bustit.

Krahasuar me të gjitha mjetet kozmetike, dhe gjithashtu trajtim kirurgjik, është e mundur të ndajë përparësitë e mëposhtme:

 • Lehtësia e përdorimit dhe mungesa e periudhës së rehabilitimit. Procedurat nuk ka dhënë për ekzekutimin e manipulimit komplekse, dhe nuk ka asnjë fazë shërim.
 • Safe përbërjen natyrore. komponente aktive nga mjetet juridike janë substanca natyrore me origjinë bimore, të mbledhura në zonat ekologjikisht të pastra.
 • Mungesa e contraindications dhe efektet anësore. Përtëritje nga kjo metodë nuk shoqërohet me ndjesi të dhimbshme dhe

  djegie në lëkurë apo shfaqjen e çdo dëmtim.

 • Kostoja

 • Ulët. Upsize çmim të pranueshëm për gratë edhe me të ardhura mesatare.

Rezultati i aplikimit

Efektiviteti i krem ​​upsize dokumentuar, për të parë certifikatat dhe licencat në faqen zyrtare. Për ta bërë këtë, thjesht kliko mbi link.

>>>>  Bust Pro Xhel për zgjerimin e gjirit - Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar

Rezultatet e përdorimit të shtojcë është gjithashtu thuhet shpesh në komentet e blerësit e vërtetë, të cilët shkruajnë përgjigjet e tyre në rrjet.

Në vetëm 3-4 javë të aplikimit është e mundur për të vëzhguar këto ndryshime:

 • Rritja e qëndrueshmëri dhe elasticitet në qafë;
 • rritur 1-2 madhësinë;
 • modelimit formë dhe të heqë bustit;
 • një rënie të konsiderueshme në sagging e gjirit.

Për të verifikuar efektivitetin e plotësuar dhe ju! Porosit tani dhe së shpejti ju do të jetë në gjendje të përmirësojë ndjeshëm gjendjen e gjinjve të tyre.

Në qoftë se gjatë një muaji të trajtimit upsize ju nuk do të vini re prodhuesi do të kthehen paratë tuaja.

Si të përdorni krem ​​upsize për efekt maksimal?

Për shtim efikase dhe të shpejtë pull-ups dhe të gjirit është e

2 13 UpSize  negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

nevojshme për të vëzhguar rregulla të thjeshta.

 1. Para procedurës lëkura duhet të jetë gjithmonë i pastër dhe të thatë.
 2. gjëndrrat e qumështit janë masazhin nga ana e tij.
 3. Dora shtrydhur një sasi të vogël të krem ​​dhe rubbed një gjoksin për 5-10 minuta.
 4. Të njëjtat manipulimet janë kryer në gji të tjera.
 5. Pastaj masazh gjirit është përsëritur në një lëvizje rrethore përgjatë kontur filluar dhe mbaron në fund.
 6. Një kurs i trajtimeve duhet të zgjasë për të paktën 1 muaj me një aplikim të vetëm të dhe fërkoni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Kundërindikimet upsize

Paralajmërimi për të përdorur është intoleranca vetëm individi për komponentët e përbërjes dhe reagimet alergjike ndaj tyre. Në rastet e njohura të alergjisë ndaj substancës aktive e përdorur është më mirë të mos për të filluar.

Rekomandimet e specialistëve (Rishikimi)

the Sagging e femra gjirit është një proces i natyrshëm me të cilat përballen çdo grua. Të ndryshuar ndonjë gjë metodat e panatyrshme është mjaft e rrezikshme. Për shembull, operacioni ka një numër të efekteve anësore, dhe hormonal anti-plakje krem ​​është i kundërindikuar në shumicën e rasteve. Por jo të gjitha gratë pajtohen me natyrën dhe të lënë gjërat ashtu si janë.

>>>>  Keto Guru - opinionet, çmimi, komente, faqen zyrtare

Disa ndryshojë dietën, gjimnastikë, dhe të tjerët vendosën në hapa më radikale. Por ka edhe një metodë që është e sigurt dhe ka disa efektivitetit. Krem upsize nga përbërësit natyral rejuvenates lëkurës, forcon gjoks dhe pak e rrit volumin e saj. Unë rekomandoj atë për pacientët e mi, dhe shumë prej tyre janë të kënaqur me result.Katchenko Michael, mammolog.

Shqyrtime lidhje me krem ​​upsize

forumet e shumë grave ju mund të gjeni komente në lidhje me krem ​​upsize natyrës së ndryshme. Shumica e tyre pozitive, por gjithashtu ka një vend për negativitet.

Disa konsumatorë shkruajnë se ata të përmbushur të gjitha kërkesat e përdoruesit, por nuk ka arritur ndonjë rezultat pas duke përdorur mjet.

Siç doli, mungesa e efektit në shumicën e këtyre rasteve, nuk është përdorimi i pavend, ose blerja në pikat e dyshimta të shitjes.

Prandaj, në mënyrë për të mbrojtur veten nga mashtrimet dhe efektet e dëmshme të përbërjes panjohur -. Urdhërojë shtesë vetëm në faqen zyrtare

Ku për të blerë krem ​​upsize me çmim të mirë?

Për të marrë mjete për rinovimin e bustit në faqen zyrtare të prodhuesit. Për ta bërë këtë, thjesht ndiqni lidhjen dhe të lënë një kërkesë. Në lidhje me uchenymi rastet e mashtrimit, mos harroni se prodhuesi nuk furnizimin me produkte për barnatore dhe dyqane offline.

Prandaj, për të blerë mallra të cilësisë së lartë, është më mirë të besimit burimin provuar. Përveç kësaj, këtë muaj në ofertat zyrtare e internetit 50% zbritje, kështu që më mirë e bëj me ngut, si numri i produkteve promocionale është e kufizuar.

Çmimi i krem ​​upsize

Marrja paketën që ju nuk keni nevojë të paguani paraprakisht.

Transporti dhe pagesa -. Holla në ofrimin pas marrjes nëpërmjet postës ose me para në dorë për të ndërlidhës pas dorëzimit në shtëpi

Previous article

РЕДУСЛИМ | Reduslim - negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

Next article

Diabetin çaj - komente negative, mendimet, çmimi, faqen zyrtare